Декоративні подушки Гра в кальмара символи Коло Квадрат Трикутник, комплект 3 штуки

Топ продаж
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: ИК4
+380 (66) 523-14-02
Vodafone
- +380 (66) 624-69-55Vodafone
- +380 (96) 237-28-44Киевстар
- +380 (63) 472-90-17life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні подушки із символами персоналу у вигляді Кола, Квадрату та Трикутника з відомого південнокорейського веб-серіалу "Гра в кальмара".
Комплект 3 штуки.
Подушки виготовлена з плюшу, наповнювач – холлофайбер.
Розмір: 30х30 см. Товщина подушки 12 см.
Вартість комплекту з трьох подушок – 800 грн.
Вартість однієї подушки – 290 грн.
Три фігури - коло, трикутник і квадрат - зустрічаються на картках, що видаються рекрутам, на масках охоронців і в назві серіалу. Символи використовуються для позначення ієрархії охоронців: охоронці з колами - робітники, трикутники - солдати, а квадрати - керуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Прання | Ручна |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴










