Декоративна інтер'єрна подушка Буква ручна робота
Декоративна інтер'єрна подушка "Буква" ручної роботи.
Ціна вказана за 1 буква.
Пошиття на замовлення від 1 шт., термін виготовлення замовлення до 5 днів.
Можливе виготовлення з різних матеріалів (бавовняних тканин, габардин, плюш, штучне хутро, фліс, джинс) за індивідуальним розміром. Наповнювач — холофайбер, синтепух. Вартість розраховується залежно від матеріалу та розміру подушки.
На фото представлені подушки букви для зразка.
Розміри: 35х30х10 см — від 220 грн.
25х20х5 см. - від 160 грн.
М'яка інтер'єрна БУКВА буде подарунком на будь-яке свято: день народження, хрестини, весілля. Буква може означати ім'я або початкову букву прізвища. З наших букв можна скласти ціле слово. Декоративна подушка-буква — це оригінальний аксесуар для фотосесії. Такі літери ідеально підійдуть для прикрашання дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Синтепух, Холлофайбер |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 10 см |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 |
| Ширина подушки | 30 |
- Ціна: від 220 ₴











