Автомобільна подушка-підголівник Кіт
Подушка виготовляється з плюшу з вишивкою у формі мордочки та лапок котика, наповнювач — холофайбер.
Розміри: 30х30 см.
Довжина внутрішнього кола — 30 см.
Можливі різні кольори.
Подушки для шиї дають змогу людині сидіти рівно, не відчуваючи водночас втоми, адже підголівник чудово підтримує шию та голову в природному положенні. Ортопедичні подушки-підголівники можна використовувати де завгодно — за кермом автомобіля, вдома та на роботі, у поїздці та на відпочинку. Дорожня подушка стане чудовим подарунком не тільки для водія, але й для пасажира автомобіля або іншого транспорту, дасть змогу відпочити та насолодитися поїздкою. Яскраві та барвисті підголівники не тільки допоможуть розслабитися, але й покращать настрій навіть у найпохмуріший день.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 30 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Плюш |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина внутрішньої окружності | 30 см |
- Ціна: 250 ₴











